Araştırma & Danışmanlık Hizmetleri

Nöropazarlama Araştırma Danışmanlığı: Pazarlama araştırmalarında fMRI, EEG, Göz İzleme, Yüz Kodlama Analizi, Predict gibi birçok gelişmiş teknoloji kullanıyoruz. Peki bunlardan hangisi sizin için uygun? Ne kadar bütçeniz var? Sorularınızın cevaplarını almanızı sağlayacak en uygun metodoloji ne? Verileri nasıl yorumluyoruz?

Size uygun, efektif çözümlerle yüksek maliyetten kaçınarak zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz. Araştırmaya yatırım yapmadan önce uzman görüşü için danışın.

Nöropazarlama Danışmanlığı: Nöropazarlamada her şirkete uyan tek bir formül yoktur. Uygulanması gereken stratejiler şirketten şirkete, konudan konuya farklılık gösterir ve bir nöropazarlama uzmanı tarafından, bilimsel yöntemlerle hareket etmeyi gerektirir.

Uzun dönem/proje bazlı danışmanlık hizmetleriyle nöropazarlamayı 360 derece pazarlama iletişiminizin bir parçası yapın, rakiplerinizden öne çıkın!

Kullanıcı Deneyimi (Neuro UX) Danışmanlığı: Potansiyel müşterilerinizin web sitenize geldiklerinde ne gibi soruları olduğunu biliyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz rakipleriniz yerine neden sizden alışveriş yapmak istesin?

Bir web sitesi nöropazarlama ilkelerine göre tasarlandığında, ziyaretçilere çok daha iyi bir deneyim sunar. Bu deneyim daha fazla güven sağlar ve satışlarınızı artırır.

Web Dönüşüm Oranlarınızı Artırın: Web sitenize ziyaretçi çekmek için reklama ne kadar harcama yaparsanız yapın, dönüşüm yaratamadıktan sonra boşa para harcamaktan başka bir şey değildir. Müşterilerinizi harekete geçirecek stratejilerle dönüşüm oranlarınızı artırabilirsiniz.

Deneyimsel Pazarlama Danışmanlığı: Müşterilerin ürünleriniz veya hizmetlerinizle ilgili deneyimleri, 5 duyu organından gelen verilerle etkileşimine bağlıdır. Bir market ya da mağazada müzik, koku, ürün gösterimi, renkler, mimari tasarımlar ve diğer duyusal uyaranlar tüketicilerin kararlarını etkiler. Beynin çeşitli duyusal bilgileri nasıl işlediğini anlayarak, en iyi müşteri deneyimini sunmak için iletişime geçebilirsiniz.

RANDEVU TALEP ET

Uzun dönem/proje bazlı danışmanlık hizmetleri ve eğitimler için iletişime geçin.

Tel: 0539 305 13 55

Nöropazarlama Eğitimleri

Kurumsal/Bireysel nöropazarlama eğitimleriyle pazarlamanın temeli olan “insan”ı anlamayı ve tüketicilerin gözünden bakıp onlarla etkili iletişime geçebilmenin yollarını öğrenin. Özellikle pazarlama iletişimi alanında kariyer yapmak isteyen öğrenciler, pazarlama iletişimi profesyonelleri ve kariyerine nöropazarlama alanında yön vermek isteyenler bu eğitim ile farklı bakış açıları geliştirebilir ve öğrendiklerini kendi pazarlama stratejilerinde uygulayabilirler.

Temel-Orta ve İleri Seviye olmak üzere iki nöropazarlama eğitimimizden size uygun olana katılabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0539 305 13 55 no.lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.