Marka İletişimi ve Nörostrateji Danışmanlığı

Pazarlama iletişiminde markaların yaptığı hataların çoğu, tüketicilerinin kendileri gibi düşündüğünü sanmasından ileri gelir. Halbuki, tüketici psikolojisi düşündüğümüzden daha farklıdır. 360 derece daha iyi bir müşteri deneyimi sunmanız, tüketici sadakati sağlamanız ve satışlarınızı arttırabilmeniz için ihtiyacınız olan en önemli şey tüketicinizin zihnine inmek olmalı.

Dijitalde Nöropazarlama Danışmanlığı

Dijitalde nöropazarlama danışmanlığı şirketlere web ve e-ticaret gibi online kanallarda daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmaları konusunda yardımcı oluyor. Markanızın kurumsal yüzünü online mecralarda güçlendirirken daha çok etkileşim yaratmak ve satışlarınızı arttırmak mümkün.

Sosyal Medyada Nöropazarlama Danışmanlığı

Sosyal medya sadece marka ile ilgili paylaşımların yapıldığı ya da binlerce takipçinin başarı göstergesi olduğu bir iletişim kanalı değildir. Doğru ve etkili iletişimin anahtarı kullanıcıların kalbine giden yolu bulmaktır. Bu doğrultuda netnografik araştırma yöntemlerini kullanarak nöropazarlama stratejileri oluşturuyor ve markaların tüketicileriyle daha etkili bir iletişim kurmalarını sağlıyoruz.

Nöropazarlama Eğitimleri

Kurumsal/Bireysel nöropazarlama eğitimleri şirketlere ve kişilere pazarlamanın temeli olan “insan”ı anlamayı ve tüketicilerin gözünden bakıp onlarla etkili iletişime geçebilmenin yollarını öğretiyor. Özellikle pazarlama iletişimi alanında kariyer yapmak isteyen öğrenciler, pazarlama iletişimi profesyonelleri ve kariyerine nöropazarlama alanında yön vermek isteyenler bu eğitim ile farklı bakış açıları geliştirebilir ve kendi pazarlama stratejilerinde uygulayabilirler.

DANIŞMANLIK & EĞİTİM TALEP FORMU

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Konu

İletiniz