Neden nöropazarlama danışmanıyla çalışmalısınız?

Nöropazarlama, pazarlamayı bilimsel içgörülerle destekleyen bir araştırma alanıdır. Pazarlama stratejinize nöropazarlamayla yön verip fark yaratmak istiyorsanız bu alanda uzman olmanıza gerek yok ama bu alanda yıllarca çalışıp fark yaratmış, bilimsel çalışmalar yürütmüş uzmanlarla çalışmanıza gerek var 🙂

Nöropazarlama danışmanı olarak, 14+ yıl uluslararası tecrübemle ekipleriniz ve ajanslarınızla birlikte çalışıyor, ihtiyacınız olan her an nörobilimsel içgörülerle gerekli iyileştirmelere gidiyoruz. Araştırma tarafında ise, direkt araştırma şirketleriyle de çalışmanıza gerek kalmıyor. Baştan uca tüm pazarlama araştırma projelerinizi sizin adınıza yürütüyor, sonuç ve önerilerle daha hızlı aksiyon almanıza yardımcı oluyoruz.

FV9A6507

Nöropazarlama Araştırma Danışmanlığı

Dünyanın önde gelen eyetracking (göz takibi), EEG, Facial Coding, GSR gibi laboratuvar çözümleri ve IAT, FRT, EAT, Predict gibi yapay zeka tabanlı çözümlerimizle ödül alan projelere imza atıyoruz. İletişime geçin, projenize en uygun yöntemi belirleyelim.

Proje Bazlı / Uzun Dönem Danışmanlık

Danışmanlık hizmetinin şirkete özel yaklaşımla bilimsel bir şekilde hareket eden tecrübeli bir nöropazarlama uzmanı tarafından alınması maliyet ve zaman avantajı sağlar. Seda Genç uzmanlığıyla uzun dönem ya da proje bazlı çalışarak işinizin her noktasında nöropazarlama ile daha doğru ve güvenilir adımlar atabilirsiniz.

Nöropazarlama Araştırma Danışmanlık Hizmetleri

  • NEURO AD (Reklam Testleri)
  • NEURO BRAND (Marka Algı Araştırmaları)
  • NEURO UX (Kullanıcı Deneyimi Araştırmaları)
  • NEURO CX (Müşteri Deneyimi Araştırmaları)
  • NEURO DESIGN (Ürün/Ambalaj/Tasarım Araştırmaları)