Neden nöropazarlama danışmanıyla çalışmalısınız?

Nöropazarlama, pazarlamayı bilimsel içgörülerle destekleyen bir araştırma alanıdır. Pazarlama stratejinize nöropazarlamayla yön verip fark yaratmak istiyorsanız bu alanda uzman olmanıza gerek yok ama bu alanda yıllarca çalışıp fark yaratmış, bilimsel çalışmalar yürütmüş uzmanlarla çalışmanıza gerek var 🙂

Nöropazarlama danışmanı olarak, 14+ yıl uluslararası tecrübeyle ekipleriniz ve ajanslarınızla birlikte çalışıp ihtiyacınız olan içgörülere ulaşıyor ve iyileştirmelere gidiyoruz. Araştırma şirketleriyle direkt çalışmanıza gerek kalmadan danışmanınızla pazarlama ve araştırma projelerinizin operasyonel süreçlerini baştan uca yürütebilir, sonuç ve önerileriyle daha hızlı aksiyon alabilirsiniz.

FV9A6507

Nöropazarlama Araştırma Danışmanlığı

Dünyanın önde gelen eyetracking (göz takibi), EEG, Facial Coding, GSR gibi laboratuvar çözümleri ve IAT, FRT, EAT, Predict gibi yapay zeka tabanlı çözümlerimizle ödül alan projelere imza atıyoruz. İletişime geçin, projenize en uygun yöntemi belirleyelim.

Proje Bazlı / Uzun Dönem Danışmanlık

Nöropazarlama basit ikna taktiklerden öte, şirkete özel yaklaşımla bilimsel hareket edilmesi gereken bir alandır. Tecrübeli nöropazarlama uzmanlarıyla çalışmanız maliyet ve zaman avantajı sağlar. Uzun dönem ya da proje bazlı danışmanlık hizmeti alarak işinizin her noktasında doğru ve güvenilir adımlar atabilirsiniz.

Nöropazarlama Araştırma Danışmanlık Hizmetleri

  • NEURO AD (Reklam Testleri)
  • NEURO BRAND (Marka Algı Araştırmaları)
  • NEURO UX (Kullanıcı Deneyimi Araştırmaları)
  • NEURO CX (Müşteri Deneyimi Araştırmaları)
  • NEURO DESIGN (Ürün/Ambalaj/Tasarım Araştırmaları)